Публікації

13.09.2023

Dr. Agata Tomczak, Dr. Marcin Michalak, Dr. Katarzyna Kulesza. Saint Vincent’s Hospital in Gdynia, Poland

Клінічний випадок №2. Церебролізин® при лікуванні важкої черепно-мозкової травми та довгостроковому спостереженні.

Чоловік 20 років, студент, переніс черепно-мозкову травму ...

Далі ...
17.08.2023

Dr. Andreas Winkler. Klinik Pirawarth. Bad Pirawarth, Austria

Клінічний випадок №1.

Застосування Церебролізину для відновлення моторики верхніх кінцівок у поєднанні з реабілітаційною терапією та транскраніальною мікрополяризацією (ТКМП) після повторного…

Далі ...
28.12.2021

Нейрокогнітивні порушення після COVID-19: інтерв’ю з провідними фахівцями у сфері неврології

Клінічна актуальність постковідного синдрому зумовлена високим ризиком дебюту мультисиндромального клінічного стану, який виникає на основі наявних хронічних захворювань. У патофізіологічній основі…

Далі ...
26.10.2021

Реабілітація хворих з мозковим інсультом та коронавірусною хворобою (COVID-19)

Резолюція Ради експертів – членів Всесвітньої федерації нейрореабілітації (WFNR), Міжнародного товариства фізичної та реабілітаційної медицини (ISPRM), Європейської академії неврології (EAN),…

Далі ...
08.04.2019

Безпека та ефективність Церебролізину в ранній відновлювальний період після інсульту

Метою даного метааналізу було підтвердження або спростування даних, отриманих у дослідженнях CARS-1 і CARS-2. Тому для метааналізу було підібрано дослідження з дизайном, ідентичним зазначеним вище…

Далі ...
05.04.2019

Церебролізин® та відновлення після інсульту

Мета дослідження CARS – вивчити ефективність впливу Церебролізину на моторну функцію верхніх кінцівок у хворих, які перенесли ішемічний інсульт.

Дослідження було проспективним подвійним сліпим…

Далі ...
05.04.2019

Клінічний профіль Церебролізину: нові методи дослідження з інсульту. Коментар до дослідження CARS

Ранні клінічні дослідження Церебролізину при інсульті відрізнялися невеликою кількістю пацієнтів, різним часом початку терапії та її тривалістю та мали різні критерії вимірювання клінічних…

Далі ...
05.04.2019

Деменція. Медикаментозне лікування

У цій статті наведено короткий огляд змісту матеріалу про медикаментозне лікування деменції, підготовленого Зігфрідом Каспером, Міхаелем Райнером та співавторами під патронажем «Австрійського…

Далі ...
05.04.2019

Застосування Церебролізину у пацієнтів із хворобою Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера (ХА) – найпоширеніший тип деменції. Використання препаратів з нейтротрофічними властивостями, таких як Церебролізин®, може бути корисним при ХА. Щоб оцінити ефективність…

Далі ...
05.04.2019

Церебролізин® у лікуванні хвороби Альцгеймера легкого та середнього ступеня тяжкості

Група авторів на чолі з S. Gauthier провела метааналіз клінічних досліджень Церебролізину у пацієнтів, які страждають на легкий та середній ступінь тяжкості хвороби Альцгеймера (ХА). Результати…

Далі ...
05.04.2019

Практичний посібник для опікунів осіб, які страждають на хворобу Альцгеймера

Перед вами короткий зміст посібника для опікунів пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера. Керівництво розповідає про те, як протікає хвороба, як її розпізнати, як організувати щоденну…

Далі ...
05.04.2019

Напрями корекції післяопераційних когнітивних змін

Загальна анестезія призводить до змін у когнітивній сфері пацієнтів. Післяопераційні зміни залежать від її типу, віку хворого, його неврологічного та соматичного статусу. Післяопераційна когнітивна…

Далі ...
05.04.2019

Вивчення впливу Церебролізину на післяопераційну когнітивну дисфункцію

Будь-який препарат для загальної анестезії тією чи іншою мірою впливає на когнітивну функцію, а патологічні зміни залежать від соматичного та неврологічного статусу пацієнта, його віку, типу анестезії…

Далі ...
04.04.2019

Відновлення після інсульту: концепція медикаментозного лікування в гострому та підгострому періодах

Темі відновлення після інсульту було присвячено симпозіум у м. Прага у 2017 році. У рамках симпозіуму Dr. Robert Mikulik, представник Європейської організації з проблем інсульту, розповів про проект…

Далі ...
04.04.2019

Профіль безпеки Церебролізину: дані з клінічних досліджень деменції та інсульту

У 2012 році в журналі «Drugs of Today» було опубліковано статтю J.Thome та E.Doppler, присвячену аналізу даних про безпеку Церебролізину. Дані про безпеку ґрунтуються на клінічних дослідженнях,…

Далі ...