Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
06.12.2017

Вивчення впливу Церебролізину® на післяопераційну когнітивну дисфункцію

Категория: Экспериментальные исследования

Дубівська С.С., Харківський національний медичний університет, м. Харків, Україна.

В роботі визначаються ступінь і вираженість змін когнітивної функції, що залежить від типу анестезії, соматичного та неврологічного статусу пацієнта в передопераційному періоді, віку хворого, його освіти та інших факторів. Доведено відновлення когнітивних процесів вже на першу добу після операції при використанні препарату Церебролізин® , що дає можливість рекомендувати його включення до стандартного лікувального протоколу з метою швидшого відновлення рівня когнітивної функції.

Доведено, що на когнітивну функцію різною мірою та тривалістю має вплив практично кожний препарат для проведення загальної анестезії [посилання 1, 3, 4, 6, 8, 13].

Ступінь та вираженість патологічних змін з боку центральної нервової системи залежать від типу анестезії, соматичного та неврологічного статусу пацієнта в передопераційний період, віку хворого, його освіти та інших факторів. Відомо, що на фоні загального пригнічення функцій центральної нервової системи в різній мірі спостерігається зниження пам’яті, уваги, реактивності, виникають порушення функції координації. Серед цих порушень когнітивні зміни можливо відразу вирізнити під час дослідження ментального статусу, що характеризується загальним виглядом і поведінкою, орієнтацією, увагою та концентрацією, емоційним станом, мисленням і пізнавальними процесами (пам’ять, можливість логічного судження, мова, сприйняття, праксис та виконавчі функції)...


Initiates file downloadЗавантажити статтю повністю (формат *pdf) >>>