Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
13.12.2010

Зібрання неврологів Закарпатської області

Категория: Инсульт

07 грудня 2010 року в м. Ужгород відбулось зібрання неврологів, присвячене актуальним питанням неврології, зокрема, оптимальному вибору нейропротектора при лікуванні гострих порушень мозкового кровообігу.

Доцент Пулик О.Р. рекомендував застосовувати Церебролізин для лікування і профілактики когнітивних порушень при цереброваскулярній патології. Регіональний менеджер EVER Neuro Pharma Мостюк Богдан зазначив, що вирішальним у виборі нейропротектора для лікування ішемічних інсультів є доказова база, безпечність терапії і досвід застосування. Відповідно, згідно позитивних результатів дослідження CASTA, він рекомендував у пацієнтів з ішемічним інсультом, як препарат вибору, застосовувати Церебролізин. Рекомендовані дози – 30 мл. на добу в найгостріший період гострого порушення мозкового кровообігу і 10 мл. в період реабілітації, курсом - не менше 10 днів. 

Підтвердили свій позитивний досвід застосування Церебролізину провідні міські і районні неврологи. 

При обговоренні учасники зібрання були одностайні в думці, що Церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування різної цереброваскулярної патології