Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
14.10.2010

Зібрання неврологів Ів-Франківської області

7 жовтня 2010 року в м. Івано-Франківськ  відбулось зібрання неврологів, присвячене питанню оптимального  вибору нейропротектора при  лікуванні  гострих порушень мозкового кровообігу.

Доцент Гриб В.А., поділившись досвідом участі в Школі молодих неврологів (Румунія),  зазначила, що вирішальним у виборі нейропротектора є доказова база, безпечність терапії  і досвід застосування. Відповідно, вона  рекомендує у пацієнтів з цереброваскулярною патологією,  як препарат вибору,  застосовувати церебролізин. Рекомендовані зазвичай дози – 20 мл. на добу в найгостріший період  гострого порушення мозкового кровообігу і 10 мл. в період реабілітації, курсом  - не менше 10 днів.

Підтвердили свій позитивний досвід застосування церебролізину провідні неврологи  - проф. Герасимчук Р.Д., обласний невролог Чмир Г.С. 

При обговоренні учасники зібрання були одностайні в думці, що церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування різної цереброваскулярної патології