Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
10.10.2012

Вересень: обласні товариства реаніматологів і неврологів

21 вересня відбулось обласне товариство реаніматологів Івано-Франківщини. Присутніми були близько 60-ти лікарів. Інформацією про останні світові здобутки в напрямі нейропротекції при ішемічному інсульті поділився професор І.І. Тітов. Зокрема, він озвучив результати дослідження ICTUS, які не підтвердили будь-яку ефективність одного з нейропротекторів. При цьому, як зазначив професор, на сьогодні найбільш дослідженим нейропротектором з доведеною ефективністю у пацієнтів з важким ішемічним інсультом залишається Церебролізин (див. CASTA).

21 вересня відбулось обласне товариство неврологів Закарпаття. Обласний невролог доцент О.Р. Пулик зазначив, що доказова база та досвід використання Церебролізину дають підстави для його подальшого застосування при ішемічному інсульті, деменції та включення Церебролізину в локальні протоколи. Доцент Боженко зі Львова поділилась широким досвідом застосування Церебролізину у Львівській обласній клінічній лікарні.

27 вересня на обласному товаристві неврологів у Львові доцент Н.Л. Боженко надала інформацію про останні дослідження Церебролізину при когнітивних порушеннях. Клінічні роботи проф. Гехт та проф. Альвареса переконливо демонструють високу ефективність Церебролізину при судинній деменції і хворобі Альцгеймера.