Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
29.03.2016

Товариство неврологів Волинської області

Категория: Мероприятия, Черепно-мозговые травмы

25.03.16 на базі Волинської обласної клінічної лікарні під керівництвом головного невролога Волинської області Ольги Дмитрівни Шульги відбулося зібрання обласного товариства неврологів.

У рамках лекційної частини засідання з доповіддю на тему «Сучасна фармакотерапія ЧМТ» виступив Заступник директора Інституту нейрохірургії ім. Академіка Ромоданова, дмн В.В Білошицький. Вадим Васильович детально освітив сучасні доказові дані щодо клінічних концепцій лікування ЧМТ. Так, одним з підходів лікування, що вважається найбільш перспективним, є мультимодальний. Такий підхід забезпечує одночасну терапевтичну дію на декілька критичних патогенетичних механізмів при травмі головного мозку.

Зокрема, нейротрофічна терапія, що здатна модулювати ендогенні процеси захисту і відновлення нейрональних структур та мереж, розглядається як одна з найбільш безпечних та ефективних. Нейротрофічний препарат Церебролізин довів свою безпеку та позитивний вплив на покращення функціональних виходів після ЧМТ в форматі доказової медицини. В 2010 та 2013 роках ERABI, канадська проектна група вивчення клінічних доказів при ЧМТ, рекомендувала Церебролізин до клінічного використання при ЧМТ через його позитивний вплив на нейровідновлення хворих після ЧМТ. Низка рандомізованих контрольованих клінічних досліджень продемонстрували клінічно значущу здатність Церебролізину прискорювати когнітивне відновлення пацієнтів після ЧМТ.

Вадим Васильович вважає ці клінічні дані такими, що заслуговують на особливу увагу нейрохірургів та неврологів. До цього доповідач додав власний досвід застосування Церебролізину при лікуванні травматичного пошкодження головного мозку, наголошуючи на його безпеці та клінічній ефективності, особливо при адекватних добових дозах (20-30 мл).