Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
24.12.2014

Товариство неврологів Тернопільскої області «Актуальні кліничні питання діагностики та лікуваня інсульту»

Категория: Мероприятия
церебролизин -  мероприятия

12 грудня в м. Тернопіль під керівництвом завідуючої кафедрою неврології, психiатрiї, наркологiї та медичної психологiї Тернопільского державного медичного університету ім. Горбачевського, доктора мед. наук, професора С.І. Шкробот відбулося засідання Обласного неврологічного товариства.
На порядку денному стояли практичні питання лікування гострого інсульту та його наслідків.

Лекція відомого вітчизняного ангіохірурга, зав. кафедрою шпитальної хірургії Львівського державного медичного універсистету ім. Галицького, доктора мед. наук, професора І.І. Кобзи була присвячена проблемі особливостей хірургичніх втручань з метою профілактики гострого порушеня мозкового кровобігу через стеноз каротидних артерій. 

Ігорь Іванович окремо зупинився на аналізі сучасної доказової бази методів та засобів профілактики та терапії гострого інсульту. Проведено екскурс по результатам сучасних мультицентрових рандомізованих досліджень різних оперативних та консервативних стратегій та технік, що виористовуються в усьому світі. Цікавим виявилася власна розробка кліники професора Кобзи - орігінальний метод ендартеріоектомії при каротидному атеросклерозі, що є ефективним і дає позитивні результати для хворих. Однією з складових такого позитивного ефекту Ігорь Іванович вважає застосування адекватних доз (30 мл) нейротрофічного препарату Церебролізин – до, під час та після операції, що, на думку лектора, дозволяє прискорити відновлення хворого та знижує ризик ускладнень.

В своїй доповіді на тему дисциркуляторної енцефалопатії проф. С.І. Шкробот освітила широке коло питань етіології, патогенезу, діагностики та лікування пацієнтів з ДЕП. Світлана Іванівна детально зупинилася на сучасних уявленнях про епідеміологію, обстеження та ефективне ведення  цієї патології. Особливе значення має комплексний підхід до терапії з застосуванням вазактивних, метаболічних та нейропротекторних препаратів з доведеної безпекою та ефективністю.

Слухачи продемонстрували високу увагу до лекційного матеріалу, було багато суто практичних запитань від лікарів.