Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
04.05.2017

Товариство неврологів Львівської області

Категория: Мероприятия

В квітні щомісячне товариство неврологів Львівської області, яке традиційно відбувається в останній четвер кожного місяця, мало дещо інший формат. Компанія «ЕВЕР Нейро Фарма» долучилася до підтримки проведення товариства 20 квітня 2017 і запросила до м. Львова професора С.П. Московко. Сергій Петрович радо відкликнувся на запрошення, адже, зі слів професора, львівські неврологи, були одними з перших його слухачів 10 років тому. На товариство прибули неврологи міста Львова та усієї області. Загальна кількість налічувала більше 90 учасників.

Професор Московко ознайомив докторів області з новим дослідженням ECOMPASS (переваги застосування Церебролізину 30 мл протягом 21-го дня з 8-го дня у пацієнтів після перенесеного важкого ішемічного інсульту) по препарату Церебролізин компанії «ЕВЕР Нейро Фарма», результати якого були опубліковані в журналі STROKE в 2016 році. Всі з цікавістю вислухали розтлумачення дизайну та результатів дослідження та задавали питання.

Друга частина доповіді була присвячена організації допомоги та реабілітації хворих з інсультом на прикладі Вінницької області та обговоренню проекту ANGELS та запуску і перспективи його реалізації в Україні.

Наступною була доповідь зав. реабілітаційним відділом КМКЛШМД (що наразі є першим і єдиним пілотним в цілій Україні) Майкут Л.К. про «Етапи надання допомоги хворим з інсультом у м. Львові».

Завершував лекційну частину обласний невролог м. Львова, зав. відділом неврології Саноцький Я.Є., який ознайомив докторів з медикаментозними та немедикаментозними підходами у лікуванні хворих з деменцією та з новим протоколом по лікуванню хворих з деменцією. Янош Євгенович відмітив, що включення препарату Церебролізин у цю схему лікування підтверджується достовірними європейськими дослідженнями вагомих науковців (Іспанія, Австрія) і наголосив на можливості призупинення та контролю прогресування хвороби Альцгеймера при застосуванні препарату Церебролізин в дозі 10-20 мл.

Доповіді викликали багато запитань з залу та жваву дискусію.