Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
29.10.2014

Школа неврологів по проблемах деменцій

Категория: Деменция

У Львові відбулось друге засідання школи по проблемах деменцій. Присутніми були більше 50-ти лікарів зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська.

Тему когнітивної недостатності і можливості впливу на її прогресування при хворобі Альцгеймера розглянула  в своїй доповіді кмн. Людмила Вікторівна Федоришин.

Про сучасні погляди на діагностику і можливості терапії судинних деменцій розповів доцент Матвієнко Юрій Олександрович.  

Проблему когнітивних порушень при різних нейродегенеративних захворюваннях  на основі найновіших даних світової медицини висвітлив обласний невролог Львівщини Янош Євгенович Саноцький. Серед стратегій лікування когнітивної недостатності та деменцій різної етіології на одне з чільних місць лектори поставили нейротрофічний препарат з мультимодальною дією Церебролізин.

Обґрунтуванням такого підходу є наявні  висновки доказовій медицині та особистий багаторічний досвід клінічного застосування Церебролізину, який дозволяє продовжити період незалежного існування пацієнтів  з деменціями та достовірно запобігає прогресуванню когнітивних розладів при різній церебральній патології.