Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
29.02.2016

«Школа деменції» в Києві

Категория: Мероприятия

24 лютого в Києві відбувся семінар в рамках «Школи деменції» - спеціалізованого клініко-освітнього проекту, яким багато років керує к.м.н. Я.Є. Саноцький (Львів), відомий український експерт з нейродегенеративних та нейрокогнітивних розладів. Метою проекту є сприяння лікарям-неврологам у покращенні якості діагностики та лікування деменції. У роботі виїзного семінару прийняло участь 20 київських неврологів.

У своїй лекції Я.Є. Саноцький висвітив історію клінічної проблеми деменції та еволюцію поглядів щодо її діагностики та лікування. Далі Януш Євгенович системно проаналізував доказові дані та актуальні рекомендації щодо ведення хворих. Проведено розбір діагностичних критеріїв та лікувальних засобів. Окремо обговорені питання диференційного підходу до терапії в залежності від типу та ступеню важкості захворювання, з’ясовано раціональність вибору інгібіторів АХЕ, блокаторів NMDA та засобів додаткового лікування. Так, кілька рандомізованих клінічних досліджень та мета-аналізів (в тому числі, мета-аналіз 2015 року, виконаний групою авторів під керівництвом всесвітньо визнаного експерта проф. С. Готьє) демонструють переваги нейротрофічного препарату Церебролізин в лікуванні, зокрема, хвороби Альцгеймера легкого та помірного ступеню. Проф. А. Альварез (Іспанія) у своєму рандомізованому дослідженні довів доцільність комбінації донепезилу та Церебролізину, що дає кращі результати лікування, ніж монотерапія. На сьогодняшній день Церебролізин розглядається як ад’ювантна терапія при легко-помірному ступені нейрокогнітивних розладів, особливо обумовлених хворобою Альцгеймера.

Особливу увагу було приділено диференціальній діагностиці деменції. Лектор навів кілька цікавих клінічних випадків і кожен з учасників мав змогу перевірити свої знання.

Януш Євгенович відповів на запитання аудиторії, а також поділився власним досвідом лікування хворих, в тому числі і препаратами в комбінації із Церебролізином, детально означив дози та тривалість курсу.
«Школа деменції» відбулася за підтримки Представництва ЕВЕР Фарма в Україні. Сподіваємося на подальші зустрічі!