Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
15.07.2010

Регіональна конференція неврологів Тернопільської і Львівської областей

У Львові відбулась регіональна конференція неврологів. Присутніми були провідні неврологи Львівської і Тернопільської областей, близько 60 учасників.

На конференції  обговорювались питання сучасних підходів до лікування гострих порушень мозкового кровообігу та деменцій. 

Завідувач кафедри неврології Львівського медичного університету ім. Данила Галицького, дмн. Паєнок А.В. проаналізувала підходи і можливості лікування ішемічних інсультів. Були озвучені, згідно міжнародних рекомендацій і на основі доказової бази, основні напрями терапії інсультів.

Одним з найбільш ефективних і перспективних методів лікування, який сприяє зменшенню інвалідизації пацієнтів з ішемічним інсультом, дмн. Паєнок вважає нейропротекцію. Препаратом вибору нейропротективної, нейрорегенеративної (нейропластичність, нейрогенез) терапії з позицій доказової медицини і практичного досвіду доктор Паєнок вважає церебролізин, при умові використання його з перших годин захворювання в дозах не менше 10 мл. на добу.

Також на основі доказової медицини та з власного досвіду, дмн. Паєнок рекомендувала застосування церебролізину при когнітивних розладах і деменціях як хворобомодифікуючого препарату, здатного стабілізувати і модифікувати процес розвитку когнітивних розладів і деменцій.   

При обговоренні (Стеців Ю.Р., Борщак А.Л., Кардош Н.М., Івасюк Г.М., Семчишин М.Г.) і в кулуарах всі учасники обласного зібрання були одностайні в думці, що церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування ішемічного інсульту і іншої цереброваскулярної патології, зокрема, когнітивних розладів і деменцій.

Після конференції учасники мали можливість взяти участь в  екскурсії  по історичних місцях Львова та переглянути виставу унікального театру ім. Леся Курбаса