Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
25.10.2011

Обласнe товариство неврологів Вінничини

Категория: Инсульт

18 жовтня відбулось обласне товариство неврологів Вінницької області.

 

На семінарі  обговорювались питання фармакологічної підтримки ранньої реабілітації пацієнтів після гострих порушень мозкового кровообігу. Доповідач – один з найбільш авторитетних неврологів, професор Московко С.П. В обговоренні даного питання прийняло участь близько 70 неврологів Вінничини, присутніми були також провідні фахівці з Хмельницької і Тернопільської областей.   

 

Професор Московко С.П. доповів результати рандомізованого, подвійно сліпого, багатоцентрового, другої фази клінічного дослідження CARS (Cerebrolysin and recovery after stroke).

 

Одним з центрів проведення даного дослідження була Вінницька психоневрологічна лікарня.

 

Пацієнти отримували в комплексі реабілітаційних заходів Церебролізин в дозі 30 мл. на добу на протязі 21 дня, починаючи з 24-72 години після інсульту.

 

В дослідженні прийняло участь 208 пацієнтів.

 

Оцінка проводилась за кількома шкалами, основною серед яких був тест ARAT.

 

Результати: пацієнти, рандомізовані в групу Церебролізину, продемонстрували краще поліпшення оцінок за тестом ARAT (Action Research Arm Test). Церебролізин позитивно впливає на відновлення рухових і когнітивних функцій, настрій і якість життя хворих, що перенесли інсульт.

 

Після презентації відбулось офіційне відкриття реабілітаційного центру на базі Вінницької психоневрологічної лікарні ім.Ющенка.   

 

При обговоренні і в кулуарах  учасники обласного зібрання були одностайні в думці, що Церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування різної цереброваскулярної патології