Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
13.10.2009

Обласне товариство неврологів Закарпаття

Категория: Инсульт

02 жовтня 2009 року в с.Дубове Тячівського району Закарпатської області відбулося обласне товариство неврологів Закарпаття, присвячене 50-річчю створення кафедри неврології Закарпатського національного університету

Присутніми були представники усіх районів Закарпаття та м.Ужгорода, близько 70 учасників. На товаристві обговорювались питання спадково-дегенеративних захворювань нервової системи та проблемні питання лікування цереброваскулярних захворювань. 

Професор Смоланка В.І. проаналізував підходи і можливості лікування ішемічних інсультів. Були зазначені підходи і препарати які не мають доказової бази до використання при ішемічному інсульті але які застосовуються в Україні, насамперед: ніцерголін, пентоксифілін, пірацетам, сорбітол, маніт, еуфілін, кофеїн, актовегін, кортикостероїди, великі дози гепаринів, блокатори кальцієвих каналів. Одним з найбільш ефективних і перспективних методів лікування, які сприяють зменшенню інвалідизації пацієнтів з ішемічним інсультом, проф. Смоланка назвав тромболізіс , нейропротекцію та хірургічне втручання. Препаратом вибору моно- чи комбінованої нейропротекції професор вважає Церебролізин, при умові використання його з перших годин захворювання в дозах від 20 до 50 мл. на добу.

Професор Андріюк Л.В. поділився досвідом реабілітації пацієнтів після інсультів. Основні тези доповіді: залежно від зони ураження мозку можна прогнозувати шанси пацієнта на відновлення в ранній чи пізній періоди реабілітації, реабілітація має бути тільки комплексною, серед препаратів найбільш виражені ефекти показує церебролізин, якій сприяє відновленню рухової, речової та ментальної діяльності.

Обласний невролог Закарпаття доц. Пулик О.Р. наголосив, що використання Церебролізину в найгостріший період інсульту в дозах 20-50 мл. дозволяє профілактувати в подальшому розвиток когнітивних порушень, а також рекомендував повторні курси Церебролізину через кожні 3-4 місяці після перенесеного інсульту.

При обговоренні і в кулуарах всі учасники обласного зібрання були одностайні в думці, що Церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування різної цереброваскулярної патології.