Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
22.12.2009

Обласне товариство неврологів Тернопільщини

Категория: Инсульт

16 грудня 2009 року відбулося обласне товариство неврологів Тернопільщини, присвячене нейрореабілітації пацієнтів після інсульту

Присутніми були представники усіх районів Тернопільської області та м.Тернополя, близько 90 учасників.

Професор Шкробот С.І. проаналізувала підходи і можливості до реабілітації пацієнтів після ішемічних інсультів. Одним з найбільш ефективних і перспективних методів лікування, які сприяють зменшенню інвалідизації пацієнтів з ішемічним інсультом, проф.Шкробот назвала застосування нейротрофічних препаратів та фізіотерапевтичних методів.

Реабілітація має бути комплексною, серед препаратів найбільш виражені ефекти показує церебролізин, якій сприяє відновленню рухової та когнітивної функцій.

Рекомендовано повторні курси Церебролізину через кожні 4 місяці після перенесеного інсульту в дозі від 5 до 20 мл.

При обговоренні і в кулуарах всі учасники обласного зібрання були одностайні в думці, що Церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування різної цереброваскулярної патології