Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
01.03.2011

Обласне товариство неврологів Вінничини

Категория: Инсульт

22 лютого 2011 року в м.Вінниця  відбулось обласне товариство неврологів, на якому розглядалось питання сучасних стратегій лікування гострих порушень мозкового кровообігу. Присутніми були неврологи Вінницької області,  близько 50 учасників. На конференції були презентовані результати дослідження CASTA.

Професор Московко С.П. проаналізував підходи і можливості лікування ішемічних інсультів. Одним з найбільш ефективних і перспективних методів  лікування, який сприяє зменшенню інвалідизації і летальності пацієнтів з ішемічним інсультом, проф. Московко вважає нейропротекцію. Препаратом вибору нейропротекції професор вважає Церебролізин, при умові використання його з перших годин захворювання в дозі 30 мл. на добу. Професор Московко озвучив позитивні результати дослідження CASTA (зменшення рухового та когнітивного дефіциту, позитивний вплив на летальність)