Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
04.10.2011

Обласне товариство неврологів Львівщини

29 вересня у Львові відбулося обласне товариство неврологів Львівщини.

На  конференції обговорювалось питання сучасних підходів до лікування гострих порушень мозкового кровообігу. В обговоренні даної проблеми прийняло участь близько 50 неврологів.

 

Цікавими були виступи експертів. Так, доцент Боженко Н.Л. проаналізувала патологічні стани, які супроводжуються когнітивними розладами та деменцією. Препаратом комплексної терапії даних патологічних станів Боженко Н.Л. вважає Церебролізин в дозі 10 або 30 мл на 10 днів, повторні курси - 3-4 рази на рік. Дані рекомендації базуються на доказовій медицині, Європейських і Американських рекомендаціях та підкріплені власним досвідом.

 

К.м.н. Хавунка М.Я. поділилась досвідом ведення інсультних хворих за умови призначення їм Церебролізину в дозі 30 мл в перші години гострого порушення мозкового кровообігу. Позитивні ефекти задокументовані за шкалою NIHSS більше, ніж в 20 пацієнтів. Переносимість адекватних доз Церебролізину була доброю, в тому числі і у літніх пацієнтів.

 

В цілому, можна сказати, що конференція пройшла жваво і дінамічно та була корисною для учасників.