Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
10.10.2011

Обласне товариство неврологів Закарпаття

У місті Воловець Закарпатської області відбулося обласне товариство неврологів. Захід пройшов наприкінці вересня та був присвячений проблемам лікування гострих порушень мозкового кровообігу в контексті сучасних підходів до цього важливого питання.

Усі присутні, а їх було близько 70 осіб, з інтересом сприйняли заплановані в програмі доклади. Гостя з Івано-Франківська Чмир Г.С. (обласний невролог, к.м.н.) поділилась позитивними результатами лікування інсультів в Івано-Франківській області, де смертність є значно нижчою, ніж загальна по Україні. Для досягнення найкращих показників впроваджуються найсучасніші стратегії, серед яких – використання в найгостріший період інсульту Церебролізину в дозі 30 мл.

 

Обласний невролог Закарпаття к.м.н. Пулик О.Р. поділився попередніми позитивними результатами власного дослідження по лікуванню судинної деменції за допомогою Церебролізину в дозі 10 мл.

 

Професор Смоланка В.І. проаналізував підходи і можливості лікування ішемічних і геморагічних інсультів. Одним з найбільш ефективних і перспективних методів лікування, який сприяє зменшенню інвалідизації пацієнтів з ішемічним інсультом, проф. Смоланка вважає нейропротекцію. Препаратом вибору моно- чи комбінованої нейропротекції професор вважає Церебролізин, при умові використання його з перших годин захворювання в дозі 30 мл на добу. Професор Смоланка озвучив об’єктивні результати дослідження CASTA (застосування Церебролізину в найгостріший період інсульту в дозі 30 мл).

 

При обговоренні і в кулуарах учасники обласного зібрання були одностайні в думці, що Церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування різної цереброваскулярної патології.