Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
26.10.2017

Науково-практична конференція «Буковинська школа невідкладної неврології»

Категория: Мероприятия

12-13 жовтня 2017 року у палаці «Академічий» у Чернівцях відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Буковинська школа невідкладної неврології». Конференцію організували Лікарня швидкої медичної допомоги та Буковинський державний медичний університет за участю Громадської організації «Асоціація сімейних лікарів Буковини» і фахівців європейського проекту «Ініціатива Angels». Науковий захід був присвячений 35-й річниці ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги».

Урочисто відкрив конференцію заслужений лікар України, головний лікар КМУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» Олександр Грушко. Він наголосив на важливості неврологічної тематики, оскільки зокрема кількісні показники інсультів в Україні дедалі зростають. “Лише об’єднання зусилля неврологів щодо впровадження сучасних методів лікування хворих на інсульт та консолідація зусиль практичних лікарів і медичної науки можуть дати позитивний результат”, – наголосив він.

В обговоренні актуальних питань неврології взяли участь провідні неврологи та фахівці суміжних клінічних спеціальностей з Києва, Дніпра, Івано-Франківська, Ужгорода, Харкова, Вінниці, Львова та Чернівців, а також представників неврологічних шкіл Німеччини та Польщі. Загалом до участі у конференції зареєструвались понад 300 лікарів-неврологів з усіх регіонів України та іншіх країн. На різних засіданнях головували: Вакарчук А. В., Пашковський В. І., Московко С. П., Сидорчук Л. П., Гриб В. А., Пулик О. Р. Компанія «ЕВЕР ФАРМА» приймала активну стендову участь.

14 жовтня 2017 року в лекційному залі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» відбувся спеціалізований тренінг Ініціативи Angels «Інсульт: від перших симптомів до Stroke Unit». Лектором та тренером цього наукового заходу був професор Сергій Петрович Московко. Присутніми були понад 100 лікарів-неврологів та реаніматологів. В ході спеціалізованого тренінгу Сергій Петрович розповів про важливі деталі ведення хворих з інсультом, багато часу було відведено проведенню тромболітичної терапії. Сергій Петрович наголосив, що Церебролізин® довів свою ефективність та безпеку в комбінації із тромболітичною терапією в дослідженні Lang W. (International Journal of Stroke, 2012), де Церебролізин® призначався внутришньовенно у дозі 30 мл на добу на протязі 10 дней. Лікування починалось через годину після закінчення введення тромболітика. Первинною кінцевою точкою дослідження була оцінка по модіфікованій шкалі Ренкіна у 90-й день дослідження: кількість пацієнтів без значної недостатності була значно вища у групі Церебролізина® на 5-й та 10-й день дослідження. Ці результати були підтверджені при аналізі долі пацієнтів, які відповіли на лікування. Професор Московко поділився власним досвідом призначення Церебролізину® після тромболітичної терапії у дозі 20-30 мл на добу, що покращило вихід у пацієнтів по модіфікованій шкалі Ренкіна, індексу Бартел та шкалі NIHSS.

Доповідь викликала живий інтерес у присутніх лікарів.