Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
24.11.2015

Товариство неврологів Київської області

Категория: Мероприятия

19.11.15 на базі Київської обласної клінічної лікарні №1 під керівництвом головного невролога Київської області Анатолія Івановича Галуші відбулось зібрання обласного товариства неврологів. 

У рамках лекційної частини засідання з доповіддю на тему «Когнітивна реабілітація після інсульту» виступила завідуюча інсультним блоком неврологічного відділення судинної патології  КОКЛ №1 кмн Н.М. Чемер 

Наталія Михайлівна детально зупинилась на значенні та актуальному стані проблеми постінсультної деменції. За офіціальною статистикою, майже третина пацієнтів (32%) через три роки після інсульту страждають на когнітивні розлади. Доведено, що деменція виникає після інсульту у 4,6 разів частіше. Таким чином, належне відновлення когнітивних функцій у пацієнтів з інсультом є важливим шляхом до покращення функціональних виходів та попередження віддалених ускладнень інсульту.

Д-р Чемер наголосила на важливості проведення повторних курсів лікування Церебролізином протягом року після перенесеного інсульту. Рандомізованими клінічними дослідженнями доведено, що Церебролізин - унікальний нейротрофічний препарат з мультимодальною дією, з доведеною клінічною безпекою та ефективністю в лікуванні та профілактиці деменції після інсульту (поліпшує когнітивні функції після інсульту та має хворобо-модифікуючу дію при деменції).

Наталія Михайлівна розповіла про досвід застосування нейротрофічної терапії Церебролізином у відділенні судинної патології, підтвердивши, що результати клінічних досліджень збігаються з результатами практичної роботи.