Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
14.06.2016

Міжнародні тренінгові курси з нейрореабілітації

Категория: Мероприятия

Клуж-Напока, Румунія. 1-3 червня 2016.

Науково-практичні курси з нейрореабілітації, що проводяться під егідою Академії мультидисциплинарних нейронаук (Academy of Multidisciplinary Neurosciences, AMN) та Товариства з вивчення нейропротекції та нейропластичності (Society of Study of Neuroprotection and Neuroplasticity, SSNN) традиційно відбулися у старовинному трансільванському місті Клуж-Напока, що є також відомим науково-медичним центром Румунії та Центральної Європи.

Тренінгові курси створено для навчання фахівців з нейронаук (нейрологія, нейрохірургія, нейрореабілітація) доведеним науково-практичним концепціям відновлення пацієнтів з патологією центральної та периферичної нервової системи. Організатори заходу – всесвітньо відомі експерти, лідери сучасної наукової неврологічної думки проф. Д. Мурешану (Румунія) та проф. Н. Борнштейн (Ізраїль).

Програма заходу завжди містить повідомлення на найактуальніші теми сучасної неврології. Свої лекції представили авторитетні дослідники з США, Німеччини, Румунії, Австрії, Італії, Бельгії, РФ та ін. Учасники мали можливість ознайомитися з досвідом різних країн у покращенні функціональних виходів неврологічних захворювань, зокрема – інсульту, ЧМТ, нейродегенеративних захворювань. Чимало уваги приділено нейрофізіологічним аспектам відновлення, технологічним інноваціям в діагностиці та лікуванні.

Окремі сесії були присвячені новим клінічним дослідженням (зокрема, дослідженню CARS, у якому стандартна реабілітаційна терапія пацієнтів після гострого ішемічного інсульту в комбінації з тривалим лікуванням Церебролізином достовірно на 88% покращувала відновлення дрібної моторики верхньої кінцівки та сприяла втричі більшій кількості пацієнтів, які відновилися до повної функціональної незалежності).

Велику увагу викликало засідання, присвячене міжнародному проекту ESO-EAST, організованому Європейською інсультною організацією (European Stroke Organization, ESO) з метою вдосконалення медичної допомоги при інсульті у країнах Східної Європи. Загалом у Проекті приймають участь близько 30 країн. Проф. Н. Борнштейн розповів про цілі та завдання Проекту, познайомив аудиторію з досвідом Ізраїлю у створенні інсультного реєстру. Учасники з Румунії та Молдови проінформували про досягнення у реалізації Проекту у своїх країнах.

За визнанням організаторів, гостей та учасників, навчальний захід такого рівня є вкрай важливим для вдосконалення медичних практик та покращення професійного рівня професіоналів нейрології.