Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
19.05.2011

Міждисциплінарна конференція неврологів і нейрохірургів Рівненщини.

Категория: Инсульт

В місті Сарни відбулась міждисциплінарна конференція, присвячена сучасним стратегіям лікування гострих порушень мозкового кровообігу. Присутніми були неврологи і нейрохірурги Рівненської області, близько 80 учасників. На конференції обговорювались питання сучасних підходів до лікування гострих порушень мозкового кровообігу.

Професор Смоланка В.І. проаналізував підходи і можливості лікування ішемічних і геморагічних інсультів. Були озвучені, згідно міжнародних рекомендацій і на основі доказової бази, не рекомендовані до використання при ішемічному інсульті препарати: ніцерголін, пентоксифілін, пірацетам, прекурсори холіну, сорбітол, маніт, еуфілін, кофеїн, актовегін, кортикостероїди, великі дози гепаринів, блокатори кальцієвих каналів.

 

Одним з найбільш ефективних і перспективних методів  лікування, який сприяє зменшенню інвалідизації пацієнтів з ішемічним інсультом, проф. Смоланка вважає нейропротекцію. Препаратом вибору моно- чи комбінованої нейропротекції професор вважає церебролізин, при умові використання його з перших годин захворювання в дозі 30 мл. на добу.

 

Професор Смоланка озвучив об’єктивні результати дослідження CASTA (застосування церебролізину в найгостріший період інсульту в дозі 30 мл.)    

При обговоренні і в кулуарах учасники обласного зібрання були одностайні в думці, що церебролізин був і залишається препаратом вибору для лікування різної цереброваскулярної патології