Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
03.10.2016

Конференція нейрохірургів України у Кам’янець-Подільському

Категория: Мероприятия

15-16 вересня 2016 року в місті Кам’янець-Подільський відбулася конференція нейрохірургів України "Травматичні ушкодження центральної та периферичної нервової системи". 

Цей навчальній захід спрямований на забезпечення українських нейрохірургів найсучаснішими клінічними даними для їх професійного вдосконалення.

Доповідь головного фахівця МОЗ України з нейрохірургії, директора Інституту нейрохірургії, академіка НАМН України, професора Є.Г. Педаченка проінформувала учасників про стратегічні напрямки подальшого розвитку нейрохірургічної допомоги при ЧМТ. З огляду на внутрішню ситуацію, тривалі бойові дії на сході Україні проблема нейротравми є вкрай актуальною. В рамках реформування системи охорони здоров’я в сучасних умовах особливого значення набуває не тільки організація лікування, але й належне відновлення нейрохірургічних пацієнтів, забезпечення належної якості життя та їх соціальної активності.

Відбулася презентація спільного проекту – спеціального випуску Українського нейрохирургічного журналу з Journal of Neurosurgery (США), який присвячений нейротравмі. Це видання в Україні здійснилося завдяки плідній співпраці Асоціації нейрохирургів України та компанії ЕВЕР Фарма, відомого спонсора багатьох освітніх, наукових та інформаційних проектів. Цей проект відбувся завдяки допомозі та активній участі великого друга української нейрохирургії, професора Джеймса Рутки.

В конференції прийняли участь близько двохсот делегатів з усіх куточків України, а також представники США, Єгипту, Румунії, Молдови, Азербайджану та Туреччини.