Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
22.09.2017

IX міжнародна конференція в Одесі

Категория: Мероприятия

12-14 вересня 2017 року в Одесі пройшла IX міжнародна конференція «Нейросимпозіум», головою организаційного комітету якої був ректор Ужгородського національного університету, доктор медичних наук, професор Володимир Іванович Смоланка. Цьогоріч захід перш за все здивував кількістю учасників. За підрахунками організаторів в Нейросимпозиумі- 2017 зареєструвалося близько 700 учасників зі всієї України (дорослі та дитячі неврологи, нейрохірурги, психіатри). До виступів були запрошені спеціалісти зі всіх галузей неврології. Ділитися своїм досвідом приїхали також колеги з Австрії, Литви, Голандії, Франції, Молдови. Протягом трьох днів учасники могли вибирати цікаві їм лекції з багатьох запропонованих секцій: лікування болю, судинна патологія головного мозку, нейро-м’язові захворювання, рухові розлади, проблеми хребта, психосоматика, аутоімунні процеси та нервова система, відвідати майстер-класи з клінічними розборами по постановці діагнозу, де модераторами виступали провідні фахівці цієї галузі зі всієї України.

Окремої уваги заслуговує Секція I «Зіркові лекції», з якої 12 вересня розпочалася IX міжнародна конференція. Ми можемо пишатися, що після відкриття Нейросимпозіуму професором Смоланкою, першим зірковим лектором був гість з Австрії, президент Австрійської асоціації з клінічних наук в Нейрореабілітації Доктор Андреас Вінклер, запрошений компанією «ЕВЕР Фарма». Доктор Андреас Вінклер керує найбільшим в Австрії відділом нейрореабілітації клініки «Бад Піраварт», де проходить курс лікування 2600 пацієнтів на рік. Він відразу захопив аудиторію своєю доповіддю «Перенесення принципів рухового відновлення в  умови реального життя», наголосивши, що проблема ведення пацієнтів після перенесених гострих неврологічних катастроф (зокрема інсультів) гостро стоїть в цілому світі. Серед фізичних методів, які можуть підвищити рухову реабілітацію, доктор відмітив алгоритм PREP для прогнозу відновлення рухів верхньої кінцівки, методи неінвазивної стимуляції мозку. Окремий блок лекції стосувався підсиленню нейровідновлення після інсульту фармакологічними засобами разом з фізичною реабілітацією. Андрес Вінклер наголосив, що моторне відновлення включає вплив на нейрогенез, трофіку та пластичність мозку і саме Церебролізин продемонстрував вплив одночасно на ці три фактори, що підтверджується рандомізованими дослідженнями CARS та ECOMPASS, опублікованими в авторитетних європейських виданнях. Доктор Вінклер підкреслив, що Церебролізин створює найбільш сприятливі умови для стимуляції пластичності та рухового відновлення у пацієнтів після інсульту. В лекції наголошувалося на важливості проведення в таких пацієнтів функціональної МРТ на початку та після закінчення курсу комплексної нейрореабілітації. І саме тому Церебролізин в дозі 30,0 мл на добу згідно результатам дослідження ECOMPASS, де вперше були візуалізовані результати комбінованої терапії (Церебролізин + фізична реабілітація): підвищення активності нейронних сіток в ураженій півкулі та ріст симетричних зв’язків між білатеральними сенсомоторними зонами, забезпечує краще відновлення моторних кіркових функцій, продовжив свою доповідь Андреас Вінклер. Також він поділився власним досвідом використання Церебролізину 30 мл на добу в комбінації з фізичною реабілітацією, що значно покращує результати нейрореабілітації у пацієнтів після інсульту. Неврологи з різних регіонів України довідалися про європейський досвід застосування препарату Церебролізин в Австрії. Окремо хочемо подякувати за професійний живий переклад лекції республіканського реабілітолога проф. В.А. Голика. Так почався перший день Нейросамміту-2017.

В останній день конференції, 14 вересня, слухачі ще раз почули досвід застосування препарату Церебролізин від проф. Ужгородського національного університету, головного позаштатного невропатолога області О.Р. Пулика при лікуванні пацієнтів з деменцією. Проф. Пулик наголосив, що Церебролізин - єдиний серед усіх нейротрофічних препаратів, що має доказову базу в цій галузі і згідно наказу 736, включений в протоколи лікування пацієнтів з деменцією, поділився своїм досвідом застосування.