Внимание!

Информация на сайте доступна только для специалистов здравоохранения.

Пожалуйста, подтвердите, что Вы являетесь специалистом здравоохранения.

ВНИМАНИЕ! Компания снимает с себя ответственность за предоставление информации о рецептурном препарате в случае, если при подтверждении статуса специалиста сферы здравоохранения, лицо таковым не является.

Да, являюсь специалистом в области здравоохранения

Церебролизин, ЭВЕР
25.10.2016

Другий польсько-український семінар з неврології

Категория: Мероприятия

14 жовтня у Львові відбувся другий польсько-український семінар з неврології, у якому взяли участь близько 80 неврологів України та Польщі.

Даний захід спрямований на навчання молодих неврологів в галузі екстрапірамідних та нейродегенеративних розладів.

Перший польсько-український семінар, в якому взяли участь 30 лікарів з України та польські молоді спеціалісти, проводився у Варшаві навесні 2016 року.

Метою таких міжнародних заходів є більш детальне вивчення діагностичних критеріїв, симптомів таких поширених захворювань як хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та диференціація з більш рідкісними патологіями (деменція з тільцями Леві, фронто-темпоральна деменція, паркінсонізм плюс).

Серед доповідачів були і гості з Польщі: проф. А.Фрідман, проф. М.Ворціковська, доц. Д.Козоровскі.

Проведено обговорення та роз’яснення новітніх підходів до лікування та перспективи. Окрім того, детально розглянуті різні форми дистоній (Я.Саноцький), діагностика та лікування хвороби Гантінгтона.

У доповіді доц. Л.Федоришин презентувала уніфікований клінічний протокол по лікуванню деменції, згідно якого Церебролізин показаний для лікування легкої та середньої важкості деменції при непереносимості чи передбачуваній неефективності лікування інгібіторами АХЕ або у випадку середньої важкості деменції після лікування мемантином.